Bejegyzés

Készítette: Szimánné Kukucska Réka

Szabadbattyán – Magyaralmás 3-0 (2-0)

Az elmúlt évekhez képest minőségibb felkészülést végeztünk a téli holtidényben.
A Szövetség által kezdeményezett Téli Műfüves kupán erős ellenfelek ellen tudtunk készülni a tavaszi rajtra.

Sajnos az időjárás a szabadbattyáni pályát sem kímélte így idegenben mégis “hazai pályán” vettük az első akadályt, aki Magyaralmás csapata volt. A középmezőnyben tanyázó vendégeknek rosszul jött a téli szünet, ugyanis két győzelemmel zártak imponáló 13-0 gólaránnyal. Ősszel nehezen nyertünk náluk (4-2),így nem számítottunk könnyű mérkőzésre. Rengeteg hiányzóval kellett kalkulálnia edzőnknek !

Gyorsan magunkhoz vettük a kezdeményezést, és irányítottuk a mérkőzést. Egy tetszetős támadás után az új szerzemény Lelkes lőtt a kapuba (1-0 8.perc). Továbbra is mi domináltunk és Lelkes duplájának köszönhetően tovább növeltük előnyünket (2-0 25. perc). A vendégek kezdtek ébredezni, és eljutni a kapunk elé, de itt a védelem vagy Bodó tisztázott.

A második félidőben egy szerencsés gól (Márky 3-0 58. perc) túlzottan megnyugtatott minket. Sok labdaeladás és rossz helyezkedés miatt veszélyesebbé vált Magyaralmás sorra dolgozta ki a helyzeteit, de szépíteni nem tudtak.

Jók: Lelkes, Méreg

Közvetlen riválisok tudtak győzni hazai pályán. Következő mérkőzés: 2018.03.18. 15:00 Jenő – Szabadbattyán